Kategoriler: Araç Kiralama

Şirketler için araç kiralamanın satın almaya göre en büyük 5 avantajı

Sürekli duyduğumuz bu sorunun senaryoya göre değişen cevapları var. Ama firma üzerine araç kiralamanın her zaman cepte olan ve değişmez bazı avantajları var. Gelin bunlara birlikte bakalım:

1. Toplu nakit çıkışı yaşanmaz

Bir araç bile olsa şu andaki vergiler ve kur nedeniyle yapılan zamlar sonrası otomobil satın almak biraz zorlaştı. Firma üzerine araç kiralamanın en önemli avantajı cebinizden toplu para çıkmıyor olması.

2. Zorunlu masraflar cebinizi sevindirir

Kasko, trafik sigortası, plaka, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, araç muayeneleri gibi kalemler masraf olmaktan çıkıyor çünkü araç kiralama firması tarafından sizin için hem eksiksiz hem zamanında gerçekleştiriliyor.

3. Araç bakımları sizi yormaz, üzmez

Aracın bakım masrafları da önemli bir gider kalemi. Mesela yılda 30 bin km yol yapıyorsanız da 2 kez yaptırmak durumundasınız, iki kez masraf. Araç kiraladığınızda aracın bütün bakımlarıyla kiralama firması ilgilenir.

4. Lastik derdi biter

Araba aldığınızda 2 takım – yaz/kış- lastikleri de almanız ve diğer takımı doğru şekilde depolamanız gerekir. Araç kiralama firmaları sizi bu dertten de kurtarır.

5.Hiçbir zaman arabasız kalmazsınız

Hiçbir zaman arabasız kalmazsınız. Kaza yaptığınızı düşünün, arabada hasar varsa size anında yeni bir kiralık araç atanır. Araba bakımdayken de arabasız kalmazsınız.

Tasit.com aylık araç kiralama hizmeti ile aylarca paranızı bağlamadan, bürokratik işlemlerde boğulmadan ve uzun dönem kiralamanın uygun fiyat avantajıyla araç kiralarsınız.

Firmanıza en uygun fiyatla araç kiralayın

24 saat yol yardımının da dahil olduğu fiyatlarda şirketler için ödeme kolaylıkları da var. Kiralık araçları ve fiyatları aylık araç kiralama sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Mert Ersöz

Paylaş
Tarafından Paylaşıldı
Mert Ersöz
Etiketler: Kiralık Araç

Son Gönderiler

Haftanın En Çok Görüntülenen 10 Arabası

Yapılan yeni uygulamalar ile özellikle ÖTV teşviğinin sona erdirilmesiyle ikinci el araba satış piyasası canlanmaya… Daha Fazla Oku

4 gün önce

Oto Servisleri İkinci El Yetki Belgesinden Muaf Mı Olacak?

Oto Servisleri İkinci El Yetki Belgesinden Muaf Mı Olacak? İkinci el araç alım ve satımında… Daha Fazla Oku

1 ay önce

Otomobil Fiyatları Neden Yükseliyor?

Otomobil Fiyatları Neden Yükseliyor? Dünyada ilan edilen pandemi insanların yaşamlarını birçok noktada etkilediği gibi araç… Daha Fazla Oku

1 ay önce

Yeni Nesil Nissan Z: Proton

Nissan tarafından çıkarılan ve oldukça uzun bir zaman geçiren Z için ortalama 10 yıldır herhangi… Daha Fazla Oku

1 ay önce

ÖTV Zammı İle Birlikte Her Gece Yükselen Araç Fiyatları

Pandemi döneminin yaşanmaya başlaması sonrasında bazı olağanüstü haller araçların ve fiyatlarının oldukça farklı seyretmesine neden… Daha Fazla Oku

1 ay önce

Suzuki Swace İle İki Devin Ortaklaşması

Japon üretici firmaları arasında bahsedilen ortaklık yeni bir model ile iyice arttı. Suzuki diğer bir… Daha Fazla Oku

1 ay önce