Kategoriler: Araba Kampanyaları

Yaz aylarının en cazip otomobil kampanyaları

Otomobil markaları, Temmuz ayında sıfır otomobil satışlarını kolaylaştırmak için otomobil almayı düşünenler için cazip kampanyalar düzenlediler.  Kimileri bakım hediye ederken, kimi markalar indirim ve kredi seçeneklerine yöneldiler.

İşte Temmuz ayının sıfır otomobil kampanyaları:

ALFA ROMEO, 2014 model Guilietta’yı birden çok fırsatla birleştirmiş. Özel kredi seçeneğinin yanında 2 tane bakım hediye ediliyor. Detaylar burada.

CITROEN, fırsatları temmuz ayında da devam ediyor. Hem binek hem ticari modellerde indirim ve kredi fırsatları var. Detaylar burada.

FORD, temmuz ayını tüm araç gruplarındaki kampanyalarla karşıladı. Binek araçlarda Fiesta’da cazip fırsatlar var. Detaylar burada.

PEUGEOT, yazın da sportifliği yaşamaya devam eden müşterileri için dağ bisikleti hediye ettiği bir kampanya başlattı. Detayları şuradan görebilirsiniz. Ayrıca Peugeot’nun seçilmiş bazı modellerini şimdi alıp 2015’te ödeyebiliyorsunuz. Detaylar burada.

RENAULT, bu ay ilginç bir kampanyaya imza attı. İster al, ister kirala kredisi ile Renault otomobilleri dilerseniz kiralar gibi ödeyebiliyor veya o günün şartlarına göre 3 seçenekten yararlanabiliyorsunuz. Detaylar burada.

VOLKSWAGEN, genelde sadece sabit kur kampanyaları sunarken bu yıl birbiri ardına kampanyalarla hepimizi şaşırttı. Scirocco ve Polo’da indirim ve kredi seçenekleri burada.

FIAT, popüler modellerinin bulunduğu ticari araçlarda 60 bin TL’ye varan krediler ve model yılı indirimleri sunuyor. Detaylar şurada. Binek araçlarda ise Panda, Punto, Bravo ve 500 gibi sevilen modellerde indirimler ve uygun krediler var. Detaylar burada.

KIA, Cee’d, Sportage ve Rio’da cazip fiyatların yanında 5.500 TL’ye varan indirimler sunuyor. Detaylar burada.

HYUNDAI, i30 için düzenlediği yaratıcı kampanyada i30 ile en güzel fotoğrafı çekeni i30 sahibi yapıyor. Detaylar şurada.

Mert Ersöz

Paylaş
Tarafından Paylaşıldı
Mert Ersöz

Son Gönderiler

Haftanın En Çok Görüntülenen 10 Arabası

Yapılan yeni uygulamalar ile özellikle ÖTV teşviğinin sona erdirilmesiyle ikinci el araba satış piyasası canlanmaya… Daha Fazla Oku

1 hafta önce

Türkiye’den Sonra Volkswagen’in Yeni Adresi Slovenya Oldu

Volkswagen CEO'su Hervert Diess tarafından Automobilwoche'ye yapılan açıklamaya göre Türkiye yatırımlarını yapmayacağını duyurdu. Türkiye'ye fabrika… Daha Fazla Oku

2 hafta önce

Hyundai’nin Yeni Makyajlısı Gün Yüzüne Çıktı

Hyundai Kona Elektric, şimdi yenilenen makyajlı yüzü ile karşınızda olacak. Standart Kona Elektric'den farklı olarak… Daha Fazla Oku

2 hafta önce

Her Şeye Rağmen Otomobil Satışlarındaki Artış Sürüyor

Pandemi süreciyle birlikte tüm markalarda sıfır araç üretiminin durma noktasına gelmesi fiyatlarda yukarı yönlü bir… Daha Fazla Oku

4 hafta önce

Makyajlı Megane Sedan İle Tanışın

Fransız markası olan Renault, 2020 yılının başlarında, hatcback ve station wagon sınıfı araçları ile çeşitli… Daha Fazla Oku

4 hafta önce

Oto Servisleri İkinci El Yetki Belgesinden Muaf Mı Olacak?

Oto Servisleri İkinci El Yetki Belgesinden Muaf Mı Olacak? İkinci el araç alım ve satımında… Daha Fazla Oku

2 ay önce