Kategoriler: Araba Kampanyaları

Aracınıza bahar bakımı yaptırdınız mı? Servis kampanyaları başladı

Baharın gelişiyle araba markaları ikinci el araçlar için cazip bakım ve servis kampanyaları başlattı. İşte marka marka tüm bakım ve servis kampanyaları:

Fiat bakım ve servis kampanyaları

3 yaş ve üzeri 1.3 Multijet motorlu Fiat aracınız varsa yağ bakımı (Yağ, yağ filtresi değişimi ve işçilik ) 99 TL+KDV kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Ford’da bahar bakımı

Ford servislerinde  bahara özel %25’e varan indirimler var. Orijinal parça ve işçilikte geçerli indirimler aracın yaşına göre %5’ten başlayarak %25’e kadar çıkıyor. 4 yaş ve üzeri Fiesta, Focus, C-Max ve Mondeo’lara özel 269 TL’den başlayan eko servis menüleri var.

Renault’da baharın avantajlı fiyatları

Renault’da 15 Nisan’a kadar 4 lastik alana 80 TL’ye varan akaryakıt çeki hediye ediliyor. Renault’nuzun tüm bakım mekanik ve tampon onarımlarında avantajlı fiyatlar var. Axess ve Maximum’a 6, World’e 5 taksit yapılıyor.

Toyota Eski Dostlar

2007 model veya daha eski bir Toyota’nız varsa kapsamlı bir ücretsiz check-up, avantajlı menüler, cazip fiyatlı orijinal yedek parçalar ve Toyota Forever karta özel %20 yedek parça indirimi, %30 işçilik indirimi ve %5 akaryakıt hediyesi var.

Dacia bahar bakımı kampanyası

Dacia’da da tüm bakım, mekanik ve tampon onarımlarında avantajlı fiyatlar var. Michelin’den 15″ ve altı 4 lastik alımına 50 TL, 16″ ve üzeri 4 lastik alımına 80 TL’lik OPET akaryakıt çeki hediye ediliyor. 4 yaş ve üzeri Dacia’larda bakım ve onarımlarda %20’^den başlayan indirimler var.

Garantisi biten Hyundai’lara özel

5 yaş veya 100 bin km sınırını tamamlamış Hyundai ikinci el araçlardan Accent, Getz, eski kasa i20, Starex ve H100 modelleri için indirimli bakım paketleri var. Kayış paketi 94 TL’den, Amortisör paketi 180 TL’den, Fren paketi 141 TL’den ve bakım paketi 226 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Nissan bahar bakımı kampanyaları

Nissan’da 3 yaş ve üzeri araçlarda 286 TL’den başlayan bakım paketleri var. Qashqai bakım paketleri 387 TL’den, Note 291 TL’den, Micra 291 TL’den, X-Trail 341 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Mert Ersöz

Paylaş
Tarafından Paylaşıldı
Mert Ersöz

Son Gönderiler

Haftanın En Çok Görüntülenen 10 Arabası

Yapılan yeni uygulamalar ile özellikle ÖTV teşviğinin sona erdirilmesiyle ikinci el araba satış piyasası canlanmaya… Daha Fazla Oku

4 gün önce

Oto Servisleri İkinci El Yetki Belgesinden Muaf Mı Olacak?

Oto Servisleri İkinci El Yetki Belgesinden Muaf Mı Olacak? İkinci el araç alım ve satımında… Daha Fazla Oku

1 ay önce

Otomobil Fiyatları Neden Yükseliyor?

Otomobil Fiyatları Neden Yükseliyor? Dünyada ilan edilen pandemi insanların yaşamlarını birçok noktada etkilediği gibi araç… Daha Fazla Oku

1 ay önce

Yeni Nesil Nissan Z: Proton

Nissan tarafından çıkarılan ve oldukça uzun bir zaman geçiren Z için ortalama 10 yıldır herhangi… Daha Fazla Oku

1 ay önce

ÖTV Zammı İle Birlikte Her Gece Yükselen Araç Fiyatları

Pandemi döneminin yaşanmaya başlaması sonrasında bazı olağanüstü haller araçların ve fiyatlarının oldukça farklı seyretmesine neden… Daha Fazla Oku

1 ay önce

Suzuki Swace İle İki Devin Ortaklaşması

Japon üretici firmaları arasında bahsedilen ortaklık yeni bir model ile iyice arttı. Suzuki diğer bir… Daha Fazla Oku

1 ay önce