Kategoriler: Araba Kampanyaları

2015 model sıfır araba ve servis kampanyaları

2015 model sıfır araba sahibi olmak isteyenlere özel indirimler var. KIA ve Hyundai 2015 model araçlara özel düzenlenen kampanyada sıfır faiz kredi seçeneği ve özel indirimler sunuluyor.

KIA 2015 model kampanyası

KIA başarılı modeli Soul için özel bir kampanya düzenledi. 2015 model KIA Soul araçları kapsayan kampanya dahilinde 30 bin TL’ye 30 ay vadeli kredinin faiz oranı yüzde 0.99.

Hyundai 2015 model yılı kampanyası: Sıfır faizli kredi

Hyundai 2015 model araçları için sıfır faiz kredili bir kampanya düzenledi. Kampanya dahilinde Hyundai i10, Hyundai i20, Hyundai Elantra, Hyundai Accent Blue ve Hyundai i30 modelleri için 15 bin TL kredi 15 ay vadeli ve sıfır faizli sunuluyor.

Sıfır faiz kredi seçeneğinin yanında, Hyundai i10 ve Hyundai i30 için 3 bin TL, Hyundai i20 için 2.500 TL, Hyundai Elantra ve Hyundai Accent Blue içinse 2 bin TL fiyat avantajı yer alıyor.

Şubat ayı servis kampanyaları

Şubat ayı servis kampanyaları araba sahiplerine bir çok fırsat sunuyor. Şubat ayı boyunca devam edecek olan servis kampanyaları, eğer aracınıza hala kış bakımı yaptırmadıysanız kaçırılmayacak fırsat.

Toyota servis kampanyası; eski dostlar paketi

Toyota 2007 ve öncesi Toyota modellerine özel bir servis kampanyası düzenledi. Kampanya dahilinde 2007 ve öncesi Toyota Corolla ve Toyota Yaris modellerine yedek parçada yüzde 20, işçilikte yüzde 30 indirim ve daha birçok avantaj sağlanıyor.

Ayrıca Toyota plazalara gelenler Medline Acil Sağlık hizmetlerinden de 1 yıl boyunca ücretsiz yararlanabiliyor.

Renault servis kampanyası; 4 yaş ve üzeri Renault modellerine indirim

Renault servis kampanyası 4 yaş ve üzeri Renault modelleri için geçerli. Renault Akü Fix paketinde 4 yaş ve üzeri modellere yüzde 25 indirim. 4 yaşa kadar olan Renault modellerine ise indirim oranı yüzde 20.

KIA yetkili servislerine uğrayanlara 1 yıl çekici ücretsiz

Kia garantisi bitmiş modellerine özel bir kampanya düzenledi. Kampanya dahilinde garantisi bitmiş KIA araçlarına bakım yaptıran KIA sahipleri herhangi bir arıza durumunda Ücretsiz Çekici Hizmetinden bir yıl boyunca yararlanabiliyor.

Dacia yetkili servisinde akünüzü kontrol ettirin avantajlardan faydalanın

20 Şubat 2016 tarihine kadar Dacia yetkili servislerine akünüzü kontrol ettirin indirim fırsatından yararlanın. Dacia Akü Fix paketi için geçerli olan kampanyada; 4 yaş ve üstü araçlar için indirim oranı yüzde 25. 4 yaşa kadar olan Dacia modelleri için ise indirim yüzde 20.

BMW ile kışa meydan okuyun

29 Şubat 2016 tarihine kadar, Borusan Otomotiv’e uğrayanlar kışa meydan okuyor. BMW orijinal kış jant ve lastiklerde yüzde 40’a varan indirim, BMW sahiplerini bekliyor.

Mert Ersöz

Paylaş
Tarafından Paylaşıldı
Mert Ersöz

Son Gönderiler

Haftanın En Çok Görüntülenen 10 Arabası

Yapılan yeni uygulamalar ile özellikle ÖTV teşviğinin sona erdirilmesiyle ikinci el araba satış piyasası canlanmaya… Daha Fazla Oku

1 gün önce

Yerli Üretim Araçlar Hangileri?

Araç almak isteyenler kredilerin yerli otomobil almak isteyenler için cazip hale gelmesiyle birlikte yerli üretim… Daha Fazla Oku

3 hafta önce

Karavan Yolculuğu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Karavan yolculuğu hakkında bilinmesi gerekenler  sizin için adeta hayat kurtarıcı bir konudur. Bu sebeple karavanla… Daha Fazla Oku

1 ay önce

İstanbul’a Yakın En İyi Tatil Yerleri

İstanbul'a yakın en iyi tatil yerleri ziyaret etmeden başka tatil planı yapmayın. İstanbul çevresinde yer… Daha Fazla Oku

1 ay önce

En Başarılı Girişimlerin Seçildiği Startup 100`ün 2019 Yılı Sonuçları Açıklandı

Startup Dergisi tarafından her yıl oluşturulan "En Başarılı 100 Startup" listesi geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Garaj… Daha Fazla Oku

2 ay önce

Yedek Lastik Nasıl Saklanmalıdır?

Lastik arabanın ömrü olması gereken parçalarından birisidir. Zamansız bir yolculuk sırasında özellikle ıssız bir yerde… Daha Fazla Oku

2 ay önce